Vrouwenmeppende moslims mogen UK in, Blanc niet.

vrouw slaan
Still YouTube

Door Caroline Vonhoff

 

Zo langzamerhand begin ik er vóór te raken, dat mensen (M/V) zich alleen nog met wellustige bedoelingen met elkaar bemoeien, en elkaar verder met rust laten. Ik ga daar een cursus in geven, en begin met het belangrijkste: elkaar met rust laten.

Laat die man, die Blanc, toch zijn cursussen geven, en laat hem daarbij ook ‘verkeerde’ (volgens  ‘wie’ overigens?) opmerkingen maken. Als er in de zaak Blanc iets een schande is, dan is het wel dat die man blijkbaar de toegang tot de UK geweigerd is omdat zijn aanwezigheid daar zou kunnen leiden tot verveling van de seksuele soort, of iets dergelijks. Volslagen absurd, want zoiets hoor je nou nooit eens uit dat land als dolgedraaide haat- en sekspredikers daar toegang verlangen om eens goed uit te leggen hoe dik de duimstok mag wezen waarmee je je vrouw in het gareel mag slaan, en dergelijke meer. Zoiets hoor je ook nooit trouwens als het gaat om mensen die propaganda bedrijven voor pedoseksualiteit, kindhuwelijken (fout woord: het juiste is kinderverkrachting), vrouwenbesnijdenis, de sharia en andere voor een vrouw (kind/meisje) uiterst schadelijke zaken. Vreemd genoeg zijn dit precies de zaken waarover de zelfverklaarde feministes hier zo graag het zwijgen toe doen. Maar ja, die zaken betreffen dan ook veelal meisjes met een kleurtje uit een wat minder gelukkig milieu, dus die mogen wel geofferd worden op het altaar van de zelfverklaarde morele voortreffelijkheid. En zijn het eens geen dames met een kleurtje maar bijvoorbeeld Zweedse blondines die gedwongen worden de ingekorte penis aan den lijve te ondervinden, dan zwijgen we ook, en dwingen (de Zweedse afdeling van het feminisme) de Zweedse man (ik bedoel die blonde uiteraard) maar op de WC te gaan zitten, want ‘dat helpt daar kennelijk tegen’.

Maar ach en wee, de dames zijn er hier als de kippen bij als er iemand in het land dreigt te komen die cursussen houdt voor mannen die te schuchter zijn (zoiets zal het wezen) om het eerste ‘nee’ van een dame niet direct als ‘het laatste woord’ te beschouwen.
En akkoord, meer dan een storm in een heel klein glaasje water is het allemaal niet, zeker niet als je constateert dat de betreffende cursussen blijkbaar georganiseerd worden voor mannen die gewend zijn met slechts een kluitje in het riet te belanden, en dus niet voor loverboys in spé. Die laatsten, die kunnen het namelijk al, maar aangezien die tot de kaste der onaanraakbaren in onze maatschappij gerekend worden (ze zijn vaak moslim, en over hoe die geleerd wordt vrouwen behandelen daar mogen we het niet over hebben), zeuren de dames (sorry, maar ik kan er niet anders van maken) maar over de schuchtere mannen die op cursus gaan om (heel) wat minder schuchter te worden.

En ja, dan zal er best wel eens een verkeerde grap vallen of een verkeerde opmerking gemaakt. Nou én? Zwijgen is soms erger dan het verkeerde zeggen, en de dames die nu lopen te zeuren zijn daarvan helaas vaak het beste voorbeeld. Zie waar die over zwijgen, en dan is ieder gezeur van hen sowieso een verkeerde opmerking.

En dan een petitie en er de (burge)meester bijhalen om Julien Blanc het zwijgen te laten opleggen. Wat is dat voor een kinderachtig gedrag, en sinds wanneer zijn damesoortjes te fijn voor geluiden die hen niet bevallen.

Gaat het over echt kwalijke zaken, dan houden ze toch ook gewoon de oren dicht (en de mond, niet te vergeten). Daar zijn die dames erg goed in, want kennelijk zijn ze van écht machismo te bang om er de mond over open te trekken.

Ik begrijp niet eens dat er een probleem over gemaakt, zeker als ik zie waar die dames geen enkel probleem mee (b)lijken te hebben.

 

Print Friendly

4 gedachten over “Vrouwenmeppende moslims mogen UK in, Blanc niet.”

  1. Die Blanc doet gewoon cusrsussen “empowerment” voor wat onzekere (of onzeker gemaakte) mannen. Niks mis mee (vind ik). Waar wel iets goed mis mee is, is met dat zwijgen opleggen. Zo mocht Michael Savage het VK niet in, Wilders niet, en nu Blanc niet. Zij allen ondergraven kennelijk het flinterdunne plastic wereldbeeld van de selectief tolerante femi- en poco-bots. Maar de multi-discriminatoire al-Qaradaw mocht er wel in. Werd zelfs bijna door de PvdA naar NL gehaald.
    Blanc is ook al niet welkom in Australië begrijp ik, waar ene import-imam Westers geklede vrouwen vergeleek met “uncovered meat”. Zij zouden het aan zichzelf te wijten hebben dat ze door zijn geloofsgenoten gepakt worden. “Wose fault is it, the cats or the uncovered meat?” zeid e imam. Dat ging niet over zelfverzekerd versieren, maar over selective hit-and-run. Was de wereld toen te klein voor de poco-bots? Werd die imam op de boot gezet? Welnee, het komt kennelijk mooi uit in het saboteren en verweken van de Westerse incorrecte samenlevingen. Die Blanc loopt ze in de weg, is een spelbreker. Thats all.

  2. The first law of Bart Croughs

    1. The law of the abject West: “In a conflict between Western and non-Western, the progressive intellectual chooses for non-western.”

    Translated into our terms:

    1: The law of exogamous Christianity: “In a conflict between exogamous Christianity and endogamous Islam, Christians choose for infiltration into Islamic endogamy by appeasement.”

  3. Met selectieve verontwaardiging hebben we hier in NL helaas wel vaker te maken.
    Het blad “opzij” maakt zich kwaad over de sinterklaasfolder van Bart Smit vanwege speelgoed waarin rolmodellen bevestigd worden,terwijl ze nog nooit iets gezegd hebben over vrouwenbesnijdenis,gearrangeerde huwelijken of over de rol van moslima’s in het gezin.Laat staan over de “blijf van mijn lijf huizen” die vol zitten met Marokkaanse meisjes
    De baas van die club zei wel”in het verre oosten is een hoofddoek verplicht ,hier is het een keuze” wat wederom getuigt van een grote naïviteit.

  4. Vandaar dus ook dat je niets mist als je de MSM links laat liggen. Waar het over zou moeten gaan (de realiteit) gaat het nooit, en wat wel gepresenteerd wordt is non-nieuws. En niet gewoon non-nieuws met verder geen kwade bedoelingen, maar berichten die, als ze al ergens op slaan, bedoeld zijn/lijken om mensen van de werkelijkheid af te leiden, en iets wijs te maken wat niet zo is.

    Zo een Baudet werd over zijn ‘vrouwenstandpunt’ steviger aan de tand gevoeld dan ik bij een imam ooit heb zien gebeuren, en dat terwijl er met dat standpunt weinig mis is. Tenminste, mij lijkt er niets mis aan dat een man zich als een man gedraagt, maar blijkbaar staat ‘mannelijk gedrag’ inmiddels gelijk aan het je als een Bokito op de borst slaan.

    Nu ik het schrijf: de échte boodschap van dit non-gebeuren is dat mannen zich als gorilla’s - nou ja, zoals vrouwen van gorilla’s dromen dat ze zijn dan :-) - gedragen als ze niet onder de duim gehouden worden. Een vrouwenduim uiteraard.

Reacties zijn gesloten.