Elk bouwproject begint met een baksteen. Elk boek of verhaal begint met een gebeurtenis. Elke overstroming begint met een regendrup. Elke revolutie begint met het juiste parool. Dus elke bloedbad zal in dit land door de moskeeën en moslimpartijen veroorzaakt worden.
Na de opening van een nieuwe moskee in Nederland die het aantal naar ruim 500 doet stijgen, is een moslimpartij onder de naam ‘Nidaa’ in Rotterdam gesticht. ‘Nidaa’ betekent in de Arabische taal ‘oproep.’ Deze partij deed op 19 maart 2014 mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De partij vindt volgens de oprichter haar inspiratie in de koran. De laatste decennia wordt er overal in Europa, maar vooral hier in Nederland steeds meer gediscussieerd over de islam, de moslims en de samenleving, tussen de islamitische gemeenschap en haar omgeving. Deze marathondiscussies worden gezien in het kader van de inburgering van de islamitische gemeenschap. Maar er zijn obstakels die deze inburgering tegen houden.
Inburgering betekent niet alleen dat men de Nederlandse taal beheerst of de Nederlandse nationaliteit heeft, of een baan heeft gevonden. Inburgeren is meer dan dit. Inburgeren is investeren in de samenleving hier in Nederland, meedoen aan de activiteiten, samen met de niet-moslims, respect tonen aan mensen, dieren en natuur, eerlijk, open, dankbaar zijn, participeren om dit land op te bouwen in plaats van haar te slopen.
De islam zelf is het grote obstakel bij de inburgering van de islamitische gemeenschap in Nederland. Dankzij de islam wordt de islamitische gemeenschap gestuurd naar islamitische scholen, ziekenhuizen, sportclubs, rechtbanken, artsen, tandartsen, banken, verzekeraars, winkels, en moslimpartijen. Wie weet of moslims in de toekomst niet de macht over dit land willen overnemen, er op uit zijn in Nederlandistan te overheersen.
Vroeger in het Midden-Oosten vóór de islam, was ook Mekka een plek waarin Joden, Christenen en ongelovige mensen zonder problemen samenleefden in een sfeer van tolerantie. Toen de moslims in Mekka arriveerden, was dat aanvankelijk een kleine groep die daar nog geen macht had. De moslims deden toen alsof ze alleen maar binnen deze tolerante samenleving wilden leven. Ze deden het voor alsof de islam een open religie was. Maar dat was hypocriet. Achter de schermen deden de moslims er alles aan om de macht te grijpen. Toen ze die macht in handen hadden, begonnen ze onmiddellijk niet-moslim te bedreigen, te veroordelen en te vermoorden, of hen te dwingen zich tot de islam te bekeren of anders boetes te betalen.
De islam erkent geen politieke partijen, geen democratie, geen vrijheid van meningsuiting, geen kinderrechten, geen gelijkwaardigheid tussen mannen en vrouwen, en geen verkiezingen. In een democratie kiest het volk haar vertegenwoordigers door middel van transparante verkiezingen. In de islamitische Al-sharia gaat dit helemaal anders. God zelf is de alleenheerser. Hij is de enige vertegenwoordiger en verdediger van alle moslims. Moslims erkennen ook geen politieke partijen. Want Aljamaa, ‘de groep’, bestaat in opdracht van God. Ze mogen ook niet stemmen. Voor hen is de Al-choura belangrijker dan de verkiezingen. In de Al-choura zitten parlementsleden, alleen zijn die door de imams en de moslimgeleerden benoemd, en niet door de rest van het volk. Alles staat al in de Al-sharia oftewel in de koran, Alhadith en ‘Soenna ‘. ( De Alhadiht omvat alles wat de profeet Mohamed heeft gezegd.) ( De Soenna is alles wat Mohammed in zijn leven heeft gedaan ) Alles is door Allah, via de moslimse religie -Al islam- bepaald. Dus moslims mogen niet nadenken over wat er in hun Al-sharia staat. De islam komt niet op voor iedereen individueel. Hij komt alleen op voor de moslims als broederschap
Als de islamitische religie zo al door God geregeld is, en als de moslims zo denken, waarom zouden ze dan in Nederland een democratische moslimpartij stichten?
Om de echt grote maatschappelijke problemen te voorkomen, moeten we naar de wortels van de problemen kijken. Er mogen geen taboes zijn. Alle onderwerpen moeten bespreekbaar zijn als wij echt in een vrij land samen willen leven. Want deze onbespreekbare onderwerpen - taboes- zitten achter de dood van de scheidsrechter en Theo van Gogh. En wie weet wat de toekomst nog zal brengen?
De scheidsrechter die door drie Marokkanen en een Antilliaan vermoord is, is eigenlijk slachtoffer van verschillende factoren waarbij haat, geschiedenis, godsdienst en slechte opvoeding bewust of onbewust een grote rol spelen.
Bij Surinamers en Antillianen speelt een koloniaal verleden. Nederland heeft de Marokkaanse en de Turkse arbeiders uit hun herkomstlanden geïmporteerd. Het Nederlandse volk is geen gelovig volk in de ogen van de moslims. Dus volgens de islam en de imams is elk ongelovig mens dat geen moslim is, een vijand en dus schietschijf voor de moslims. Steeds weer komt dat boven bij elke discussie tussen allochtonen en autochtonen. Dat leidt tot agressiviteit en dramatische gebeurtenissen. Ook veel criminaliteit in Nederland komt hieruit voort.
Sommige moslimkinderen zijn door hun omgeving zeer negatief opgevoed. Ze leren te haten. Deze moslims zijn gevaarlijk voor de stabiliteit in Nederland. De verbetering van de samenleving in dit land begint met het opbouwen van een hulpnetwerk van huisartsen, scholen, tandartsen, de GGD, psychologen, politie, gemeenten, en kinderbeschermingen om het gedrag van sommige kinderen onder controle te houden. Elk kind met allochtone achtergrond zou verplicht aan het begin van zijn pubertijd een psychiatrische test moeten ondergaan. Zo kan er hulp gegeven worden aan iedereen die door een verkeerde opvoeding in een moeilijke situatie is terecht gekomen.
De enorme criminaliteit kan niet met televisiedebatten worden opgelost. Dat kan alleen door harde straffen, en het aanpakken van imams die de haat binnen de moslimgemeenschap als gif verspreiden. Met een netwerk van hulpverleners moet het slechte gedrag en de agressiviteit van deze kinderen gecorrigeerd worden voordat het te laat is. Met deze hulp zullen de moslimjongeren leren dat het leven als een voetbalwedstrijd is, waarbij de een verliest en de andere wint. En als iemand niet tegen zijn verlies kan, dan heeft hij geen plek meer in deze maatschappij. Dit zal misschien veel kosten, maar de destabilisering van dit land en de dood van onschuldige Nederlanders zoals de scheidsrechter en Theo van Gogh kosten ook veel.
Er bestaat geen moderne, of gewone, of radicale islam. De islam is een weg, die uit de koran, en Alhadith en soenna ontstaan is. Maar de moslims verschillen wel van elkaar. De ene moslim is bereid tot een jihadactie voor zijn Allah. De andere moslim is daartoe (nog) niet bereid.
Niet-moslims vinden het normaal om hun deur en hun hart te openen voor moslims, als mens en niet als gelovige. Maar moslims slaan hun deuren dicht in het gezicht van de niet-moslims. Als de niet-moslim zich tot de islam bekeert, dan viert de moslim feest. Als een moslim zich afkeert van de islam, dan vermoorden ze hem. Als de niet-moslim kiest om moslim te worden, dan besnijden de moslims snel zijn piemel, maar als hij niet meer moslim wil blijven, dan snijden ze zijn hoofd eraf.
In Nederland b.v mag de moslimgemeenschap meer dan 500 moskeeën openen. Maar er mag geen enkele kerk of synagoog in de genoemde islamitische landen bijkomen. Als een moslim met een westerse vrouw wil trouwen, dan eist hij dat deze vrouw zich bekeert tot de islam. Hetzelfde geldt voor een vrouwelijke moslim die met de niet-moslim wil trouwen. In dat geval moet de man zijn naam veranderen in een moslim-naam en moet hij ook besneden worden om moslim te worden.
Nederland biedt gelijke kansen voor iedereen op het gebied van onderwijs, huisvesting, zorg, werk of uitkering. Dit land investeert in al haar burgers, zonder verschil te maken tussen moslims en niet-moslims. Maar als moslims beroemde sporters geworden zijn, vluchten ze naar Marokko. Ze zijn trots op de Marokkaanse vlag, die overigens door de Franse koloniale generaal Alyouti ontworpen is.
Moslims zijn door hun god als door een soort afstandsbediening geprogrammeerd. Hun god zegt volgens de koran: “De Joden en de Christenen zullen nooit tevreden over je zijn, zolang je hun religie niet aanneemt.”
God zei ook: “O, gij die gelooft! Verbind u niet met mijn en jouw vijand in genegenheid, wie van jullie dat doet is van zijn weg afgedwaald.” Hij bedoelt hier met de vijand iedere mens die geen moslim is. De Koran is een dik boek en de helft van de Koran bestaat uit haat, minachting en waarschuwingen tegen niet-moslims.
Hoe moeten we nu een geslaagde samenleving worden?
De amateur-moslims die modern willen zijn zal het niet lukken, want de islam is tegen moderniteit. En wie niets volgens de islamitische regels denkt, is geen moslim. De echte aanpak van het jihadisme en de radicalisering is de sluiting van de koran scholen en de moskeeën. Stuur de imams terug naar hun eigen dorpjes waar ze vandaan gekomen zijn, pak het Nederlandse burgerschap van deze terroristen af. Christenen kunnen in de genoemde landen ook geen godsdienstige activiteiten ontplooien. Wie deze waarheid nu niet onder ogen wil zien, zal dit in de toekomst ervaren.
Het dictatoriale regime van roofdier Mohamed 6 schopt regelmatig buitenlandse christenen Marokko uit. Bij de gedeporteerden zijn Nederlanders, Amerikanen, Britten, Fransen, Zwitsers, Spanjaarden, Canadezen, etc. ook als deze lieve mensen de hulp aan de arme, zielige kinderen, vrouwen en ouderen aan de Amazigh/Berbers volk aanbieden. De fascistische islamitische alouitische dictatuur wil liever dat de arme Imazighen doodgaan door ellende en honger dan dat ze hulp van deze buitenlanders krijgen. Zo werkt de achterlijke islamitische ideologie. Die heeft niets te bieden. Tegelijkertijd staat hij anderen niet toe wel iets te bieden. Hoe gaat dat samen met de islam? Het is net zoiets als de imam, die eist dat de moskee schoon is terwijl hij er zelf in spuugt en urineert.
Het beroemde samenwerkingsverband van Marokkaanse Nederlanders wil een hulplijn voor ouders lanceren, die bang zijn dat hun kinderen geradicaliseerd worden. De gemeente in Gouda heeft al een speciaal meld- en adviespunt radicalisering en polarisatie bedacht. Er worden zestien vertrouwenspersonen opgeleid die bij de hulplijn gaan werken Maar volgens de NOS komen daar weinig meldingen binnen van verontruste ouders. Het geld wordt zo over de balk gesmeten. Want kinderen aanmelden door ouders bij deze hulplijn gaat in tegen hun traditie, hun islamitische ideologie en hun eer. Geen enkele ouder zal hulp vragen. Niemand zal zichzelf binnen zijn omgeving laten kleineren. Want als iemand dit zou doen, wordt hij door heel zijn familie en omgeving tot verrader verklaard. Ze beschouwen een verrader als erger dan een ongelovige. Dus zo’n hulplijn dient er alleen voor om subsidie op te zuigen en een rustig baantje voor henzelf te creëren. Waarom ook niet, als de Nederlanders toch zo naïef zijn?
Ali Lahrouchi
Amazigh en Nederlands burger
Duidelijk verhaal!!!
Jammer dat veel mensen het niet willen inzien, hopelijk verandert dat nog voordat het té laat is……
Kleine opmerking : de god van de islam is toch Allah…….???
Het werd wat verwarrend door hem ineens God te noemen, wat toch de god van de christenen is.
Een realistisch en goed onderbouwd artikel, zonder justificatie of zieligheidsfactor ! Duidelijk iemand die weet waarover hij praat; alleen jammer dat onze bestuurders nog steeds in coma liggen…
Volgens mij is Ali Lahrouchi een pseudoniem. Het is een nepfiguur, die probeert reacties uit te lokken. Het kunstje is al eerder vertoond, wat niet wil zeggen dat het soms niet grappig kan zijn.
j.c.th.kohler@online.nl
Nepnaam of niet, de inhoud is correct. Hulde voor deze moedige Berber(?)
Heb nooit begrepen waarom die stomme Berbers nog altijd allah, de god van hun arabische onderdrukkers, zo innig aanbidden. Als ze iets wisten van hun eigen geschiedenis zouden ze allah bij het grofvuil zetten.
Nederland, tot vandaag, is een zendingsland. De vlag waaronder gepredikt word heet ontwikkelingshulp.
Het fundament daaronder heet bedrijfsleven. De NATO is hun bescherm paraplu. Daaronder valt het gebied Kosovo. Een van ongelovigen bevrijd gebied. Met behulp van NATO en Nederlandse F16 bommen.
Die het gooiden op een ongelovige, niet luisterende , TV zender. Veel ongelovige doden. Kwartje Kok zei later, WE hadden gewaarschuwd. Waarom dit gebeurde heet zending en gevolgen. Moskeeën in Nederland is er èèn van. De NATO oplossing is eenvoudig. Hun wereld is elite aan èèn kant, en gelovigen, u, aan de andere. Adolf sprak van ariër of niet, maar bedoelde hetzelfde.
“Wie weet of moslims in de toekomst niet de macht over dit land willen overnemen, er op uit zijn in Nederlandistan te overheersen”
A- Ik weet dat. Ik wéét dat “de moslim” inderdaad zou willen dat Nederland een islamitisch land wordt.
Er zijn inderdaad veel naïeve islamieten die denken dat ze dan nog de vrijheden kunnen genieten die men nu ook heeft. En dáár vergissen ze zich in.
“Sommige moslimkinderen zijn door hun omgeving zeer negatief opgevoed. Ze leren te haten”.
A- Té veel moslimkinderen zijn door hun omgeving zeer negatief opgevoed. Ze leren te haten.
Er is maar één oplossing:
Dat elke tegenstander van de Islam, óók Wilders, ook Joost, iedereen die genoeg kennis van de Islam heeft, telkens wanneer hij of zij daar een negatief oordeel over geeft, er DIRECT een treffend voorbeeld van geeft!! Zoals in dit stuk.
Anders blijven we overkomen als mensen die alleen maar blèren en “niets concreets” zeggen.
Daarom móet elke tegenstander van de Islam, beslist elke PVV-er, een 25 tal voorbeelden van Islamisering en krankzinnige regels/opdrachten uit de koran/ahadith uit zijn mouw kunnen schudden.
Dat kan alleen als telkens als het onderwerp ter sprake komt, er voorbeelden bij staan.
Zo ook zeer zeker in de politiek.
Ik schaam me vaak hoe politici geen reet van de Islam weten, net als vroeger de Katholieken geen reet van de bijbel wisten, buiten een paar mooie bijbelverhalen.
En dan tóch een uitspraak doen over de Islam!! Dom volk! Over een zaak waar je niets vanaf weet… tóch een oordeel vellen….
Zet in je telefoon een aantal, 40 of 50 voorbeelden van Islamisering.
Zet er in een flink aantal belachelijke regels/opdrachten van dit barbaarse geloof.
Zet erin video’s van de palestijnse leiders waarin ze uitdrukkelijk verklaren dat hun énige doel de vernietiging van de staat Israël is.
Zet er in de voorbeelden van hoe Israel zich kapot rent om de Palestijnen/Gazanen te ontzien, kinderen in hun hospitalen op te nemen…. en stank voor dank krijgen.
Zet er in de wrede strafmaatregelen voor onbewezen overspel, islamkritiek en het verlaten van de islam.
Dan pas maken we indruk. Dat lukt niet door alleen de islam te “veroordelen”.
Mvg. Jan van Eechoud
Volgens de koran is het moslims niet toegestaan zich permanent in een niet-islamitisch land te vestigen! dus, Totale Remigratie.
Integratie is een marxistisch christelijk sprookje.
Goede artikel, alhoewel sommige feiten niet helemaal waar zijn of goed onderbouwd.
(500 moskeen in Nederland, sinds wanneer ?)
Ik ben Ghanees kwam op mijn 8ste naar Nederland ben inmiddels 23 jaar. Ik ben christelijk opgevoed maar doe er in principe vrij weinig mee. Met bepaalde punten ben ik het met dit artikel mee eens, maar sommige dingen wat er wordt gezegd hier kunnen echt niet door de beugel. Bijv dat ieder allochtone tieners een psychologische test moeten ondergaan. Wat voor test moet dat jongetje van 12 die zijn moeder neerschoot dan ondergaan of Tristan van der Vlies ? Snap je mijn punt je kunt criminaliteit niet relativeren naar een volk, ras of geloof. Moslims hebben slechte dingen gedaan in het verleden, maar nou ja welke geloof nou niet. Alsof de katholieke kerk geen bloederige geschiedenis heeft gehad, met niet-gelovigen beschuldigen van hekserij en ophangen. In de bijbel en in de thora zijn er ook genoeg verhalen van moorden en geweld die worden verheerlijkt in de naam van god. En tevens ik heb het opgezocht er er zijn geen 500 moskeen in Nederland, max 48 en 9 daarvan zijn echte moskees (met een koepel) en de rest daarvan zijn gewoon gebouwen die als gebedshuis fungeren.
En ik ben het helemaal met je mee eens dat mensen die zich niet inburgeren of niets bijdragen aan de maatschappij dat die het land uit moeten. Maar dan moeten we mensen puur op hun gedrag beoordelen en niet naar etniciteit, ras of geloof. En we kunnen vandaag de dag nog met Willem Holleeder en de Hells Angels beginnen.
Want vaak wilt men doen voorkomen alsof Nederland een Utopia was voor 1970.
Men vindt dat er teveel moskeeën zijn maar de gemiddelde Nederlander die gaat steeds minder en minder naar de kerk. Dus ik snap het ophef over de moskeeën zoiezo al niet. En als we echt vinden dat moslims het land overnemen moeten we misschien maar de eerste artikel uit de grondwet veranderen ?
Alsof de katholieke kerk geen bloederige geschiedenis heeft gehad
‘Geschiedenis’ is hier het sleutelwoord.
.
Trouwens, wat zijn jouw persoonlijke ervaringen met het Nederland van voor 1970?
En wat hebben moskeeën te maken met Nederlanders die minder naar de kerk gaan?
.
Kortom, blaas even wat minder hoog van de toren. Als net geïmmigreerde puber staat je dat namelijk niet bijzonder fraai.