Over de PVV zal je bij de Publieke Omroep nooit één positief woord horen. Geert Wilders wordt in vrijwel geen enkel programma meer uitgenodigd. Ook bij de commerciële zenders wordt er over Wilders dan wel gezwegen dan wel negatief gesproken. Toch blijkt uit een peiling van vandaag van het programma EenVandaag dat de PVV veruit de grootste partij is, met 26 virtuele zetels. Het hele kabinet komt daar met 34 virtuele zetels nauwelijks nog bovenuit.
De PVV lijkt steeds meer af te stomen op de positie waarin ze het beste kan verkeren: die van het enige duidelijk alternatief voor dit kabinetsbeleid. Die andere grote oppositiepartij, de SP, lijkt daar maar niet in te slagen, ook niet nu het zo slecht gaat met de PvdA, de partij die als vanouds rood wegbloedt in deze richting. De andere partijen werken of nauw samen met dit ongelukskabinet, zoals de CU, D66 en GroenLinks, of ze zijn de doodgeverfde partij om met de VVD (en D66) zonder de verliezers PvdA verder te regeren. Daartoe moet de VVD trouwens ook wel iets veranderen, want ook die partij zakt steeds verder weg in het lastenverhogende moeras.
Nee, de PVV is het enige alternatief, met een duidelijke lijn. Uit de EU. Grenscontrole weer invoeren. Beperk de islam. Maak een einde aan de massa immigratie. Zet de criminele Marokkanen uit. Schaf de dubbele nationaliteit af. Stop de afbraak van de verzorging van onze ouderen. Behoudt Zwarte Piet. Allemaal punten waarop meerderheden of bijna-meerderheden te bereiken zijn.
De PVV is die ene partij die wordt uitgestoten door de gevestigde orde, juist op het moment dat de weerzin tegen diezelfde gevestigde orde alleen maar groeit.
De ban in de media kan de partij ook al niet verkleinen, want ook de media worden steeds meer gewantrouwd. Niet dat zoiets gemeten wordt overigens. Dat is veel te gevaarlijk. Het is meer iets dat je continu om je heen hoort en continu in de sociale media leest. MSM is daar het grootste scheldwoord.
Het enige gevaar dat de PVV bedreigt, is onderlinge ruzies en uittredingen. Die hebben we meer dan genoeg gehad de afgelopen tijd. Als de partij bij volgende verkiezingen weer enorm groeit, is opnieuw de kans groot op een nieuwe lading opportunisten die, eenmaal op hun Kamerzetel, amok gaan plegen. Het is opvallend dat de PVV-ers van het eerste uur er voor het grootste deel nog steeds zijn.
Zolang Wilders koers houdt, en geen fouten maakt, blijft hij het enige alternatief en zal zijn beweging groeien. Met de huidige 26 zetels in de peilingen is het plafond nog lang niet bereikt. Iedereen weet waar Wilders voor staat. Zijn grootste medestander is de werkelijkheid van alledag. Al is het maar omdat met ISIS iedereen wel ziet waar de islam echt voor staat.
Duidelijk,! Meer hoef ik niet te zeggen.
Er zijn 3 grote vragen.
1. Waarom is Wilders nog niet door zijn kop geschoten?
2. Maakt hij, als hij regeringsverantwoordelijkheid krijgt, zijn beloften waar?
3. Wat Joost al aanhaalde, heeft de PVV voldoende betrouwbaar kader?
1. dat heet nu extreme beveiliging, het kost je je persoonlijke vrijheid, maar niet je leven.
2. compromissen sluiten moet altijd ij de politiek, maar niet als het ten koste gaat van je eigen bestaansrecht, zie Catshuis breuk.
3. Ja, er is veel talent dat zich niet laat hoereren voor geld en status.
Ze wachten slechts op een kans het land te redden.
Goed antwoord, sprx.
1Knip, als Wilders door zijn kop wordt geschoten breekt de pleuris in Nederland uit en dat weet deze regering.
2 Wilders krijgt nooit regerinsverantwoordelijkheid omdat links en rechts hem gezamelijk buiten een te voprmen regering zullen houden.
3 Dat is inderdaad een probleem, er zaten teveel gelukzoekers in zijn fractie, hopelijk wordt dat beter.
Het is niet helemaal toevallig denk ik, dat de mediawet er is gekomen.
De publieke omroepen moeten doen, waar ze volgens de regering voor zijn : informatie verstrekken, en geen entertainment……….dat moeten de commerciele omroepen maar doen.
Op deze manier vangen ze 2 vliegen in één klap, nl : de publieke omroep moet hun informatie (leugens dus) verspreiden, en de commerciele omroepen zullen in het entertainment gat springen, waardoor er daar minder gelegenheid zal zijn voor informatie.
Het tijdstip is dermate belangrijk, omdat ze in Den Haag heus wel door hebben, dat Wilders groter en groter wordt.
Hoe ging het destijds ook alweer met Roemer……….hoog, erg hoog in de peilingen, maar door de MSM naar beneden gehaald.
Met deze mediawet hebben ze nog meer controle over de media, dus nog meer controle over het al dan niet manipuleren van de verkiezingsuitslag of de peilingen.
Op deze manier zullen ze proberen om Wilders buitenspel te zetten, dus kogel overbodig, geen beloften waar te maken, en het kader is op dezelfde manier te bewerken c.q manipuleren……..
.
1 kanjer slechts, die man en paard bleef noemen,
vanaf ’t begin en rechtuit voor z’n raap
die heeft geweigerd ooit iets te verbloemen,
precies…die steeds weer stijfgevloekte knaap !
.
die ’t hele Machtsblok toch wist te pareren:
den Haag, de Pers, noem ’t hele spul maar op…
en niemand had meer weerwoord dan schofferen
maar de foute handen bleven aan de knop !
.
en nu is het gevecht dus nagenoeg verloren
en men beseft hoe fout men ’t heeft gedaan
uiteindelijk dan ’t moment, dat hoop mag gloren,
of is ’t te laat om nu nog goed te kunnen gaan ?
.
laat ons toch vrienden nu ons toetsenbord vergeten
er zijn al zóveel woorden oeverloos verspild
en nu…vandaag nog…Wilders laten weten :
jij bent de man die door het Volk tóch wordt gewild !!!
.
Gezien het risico van onderlinge ruzies zou het verstandig zijn het risico te spreiden door een tweede PVV erbij op te richten. Bijvoorbeeld een Christelijke Volkspartij. Veel ontevreden, maar ervaren CDA-kader zou dan kunnen worden overgenomen.
Wilders stelt geen vertrouwen in de boze blanke man. Misschien omdat hij er zelf op de een of andere manier geen is. Hij is per slot van rekening een beroepspoliticus. Daarom weet ik niet of hij een zegen is of een vloek. Er is daarom nog steeds ruimte op rechts. Voor harde realisten die de confrontatie niet schuwen.
Het enige wat de PVV bedreigt is echt succes.
Wat dan?
We hebben gezien dat er niet een blik vol capabele mensen klaar staat om ook op gemeentelijk niveau hun mannetje te staan. Laat staan om het land revolutionair een andere richting te geven zonder gigantische tegendruk in binnen en buitenland.
Komt de PVV aan de macht zal Nederland in een zwart gat vallen. In die trant klinkt het dan om ons heen.
Ja, het kader waar alles mee begonnen is staat er allemaal nog.
En dat zegt ook wat!
Ondanks de dagelijkse anti PVV op de MSM de grootste zegt ook wat.
Even minder om minder Marokkanen vragen en de aanklagen vliegen je om de oren en de hel breekt los. Dat zegt ook wat.
Stabiliteit, succes en rust in de tent is zo vervlogen.
Veel latent talent wil de prijs niet betalen om zich aan te sluiten.
Wilders en de PVV hebben goud in hun handen, maar om te winnen en een vast geaccepteerde politiek te kunnen bedrijven moeten ze goede capabele mensen hebben die in woord en daad hun mannetje staan. En het liefst ook nog charmant omdat we in een beeld en vorm maatschappij zitten en niet op inhoud.
Misschien nog een paar charismatische donker gekleurden erbij, wat afvallige islam aanhangers met moed. (want dat hebben ze al bewezen) en wat realistische en praktische wetenschappers die kennis hebben en dat goed onder woorden kunnen brengen. En het belangrijkste : Loyaal het grote doel blijven nastreven: Nederland een andere koers laten varen.
Maar goed, ER IS GEEN ALTERNATIEF.
Dus we zien wel.
“Misschien nog een paar charismatische”
we hadden een hele charismatische, maar die werd dus wel door zijn kop geschoten door links !
en hoe we het moeten winnen van de 5e colonne ? heb werkelijk geen idee, die “kanker” is al zo vreselijk uitgezaaid overal ter wereld.
ik denk dat op een gegeven moment een burgeroorlog/revolutie de enige oplossing zal kunnen bieden.
Dat je dit als wenkend alternatief ziet is heel erg , maar wordt veroorzaakt door de gemankeerde democratie waarin wij leven.
De discussies in de msm gaan niet over de echte problemen, danwel worden ze slechts gevoerd door slechts 1 stroming , met uitsluiting van de mensen die voor de echte verandering staan.
Onze democratie wordt hierdoor kapot gemaakt, en dat maakt de waarschijnlijkheid van grote schokken onafwendbaar.
Een wenkend alternatief is het niet, wel een realistisch alternatief.
Een alternatief waar links al decennia op aanstuurt en wat Wilders met alle macht probeert af te wenden.
Pieter G
We hebben gezien dat er niet een blik vol capabele mensen klaarstaan om
ook op gemeentelijk niveau hun mannetje te staan!
Dat vindt u wel van andere partijen?
Neemt u mij niet kwalijk, er zijn heel wat partijen in de Gemeenteraden van
allerlei partijen uit elkaar gegaan!
Nederland kan niet meer in een zwart gat vallen, omdat ze er al ingevallen zijn!
In feite zijn er maar 2 partijen. De landverraders, en de patriotten. De landverraders zijn alleen verdeeld over de vraag hoe ze Nederland het beste naar de knoppen kunnen helpen. Maar met 124 zetels nog wel de grootste partij, helaas.
Helaas is de PVV gecontroleerde oppositie en daarom is er van deze partij, lees Geert Wilders, nooit wat te verwachten.
Zodra de partij te groot dreigt te worden neemt hij zijn. maatregelen.
Neen Joost, helaas, de politiek in Nederland is gestorven met de moord ( door diezelfde politiek ) op Pim Fortuyn.
De man die echt iets wilde veranderen.
De PVV is ontwikkeld door de elite om een komst van een nieuwe Pim Fortuyn te voorkomen.
Met succes tot nu toe en de meeste mensen trappen erin.
De PVV mag dan nog verder groeien, maar dat gun ik Wilders voorlopig niet.
Niet omdat hij het niet verdient heeft, juist het omgekeerde daarvan.
Maar weer nieuwe en ook betrouwbare staatslieden aan zijn club toevoegen blijkt moeilijker te zijn dan stemmen winnen.
Kort nadat hij de PVV realiseerde heb ik hem al aangeboden een selectie-trajest in te richten om op egotrippers als Hero Brinkman te anticiperen.
Dit is bij de PVV vooral noodzakelijk vanwege het nobele standpunt om nieuwkomers niet in het circuit van lobbyers en gevestigde politici te zoeken.
Naast Wilders hebben PVV/ers weinig of geen ervaring in de politiek als zij toetreden.
Al met al een zware taak die ook de strakke discipline binnen de PVV verklaart.
Nog een paar jaar in de oppositie zal dan ook de beste oplossing zijn om de PVV meer te stabiliseren om NL dan met kracht en duidelijk argumenten van Brussel los(ser) te maken.
robbertdeberk :
“Helaas is de PVV gecontroleerde oppositie…”
Dat verhaal hang je iedere keer weer op, maar ik heb nog nooit een degelijk argument van je gehoord. Waar heb je dit vandaan en wat is je onderbouwing?
Speciaal voor jou Kohler:
Ik reageerde op het artikel
http://www.amsterdampost.nl/een-bericht-aan-hero-brinkman-over-de-islam/
met het volgende :
” Ik denk dat het zo onderhand tijd wordt, om de balans m.b.t de PVV en Geert Wilders in het bijzonder, op te maken.
Ik denk dat we er allemaal vreselijk in gestonken zijn. En dan bedoel ik wel in Geert Wilders zijn beweegredenen en daarna de opkomst van de PVV.
En dat geldt niet alleen voor zijn kiezers maar ook voor heel veel mensen die zich nu bezighouden binnen de PVV.
Laat ik gelijk stellen dat ik dat niet zeg naar aanleiding van het vertrek van Hero Brinkman. Daar heeft het namelijk helemaal niets mee te maken.
Het heeft alles te maken met wat de PVV nu eigenlijk bereikt heeft het afgelopen jaar, waar zij werkelijk voor staat en vooral of men reageert op boodschappen/waarschuwingen uit de samenleving.
Welnu van alle punten die de PVV in het gedoogakkoord heeft staan is tot op heden niets verwezenlijkt ( ongeacht de achterliggende reden ), er zijn geen breekpunten voor deze partij men wil immers blijven gedogen en op waarschuwingen vanuit de samenleving wordt niet gereageert.
Het is dit laatste wat mij aan het denken is gaan zetten m.b.t deze partij.
Ik heb de afgelopen 2 jaar heel veel artikelen van allerlei aard doorgestuurd naar de PVV. En wel naar Geert Wilders en zijn 8 eerste fractiegenoten.
Van al die emails is er slechts 1 persoon die sporadisch wat van zich liet horen, in de vorm van “Hartelijk dank waarde heer ……..,.,,,, waardeer ik enorm! ‘
Nu lijkt dat allemaal onschuldig, want deze mensen hebben immers veel meer te doen zou u zeggen, fijn dat iemand tenminste zijn waardering uitspreekt.
Dat dacht ik ook totdat ik het volgende mee maakte :
Beluister eerst het geluidsfragment met SP politicus Jan de Wit.
http://www.argusoog.org/jan-de-witwasser-en-de-banken-mafia/
Ik stuurde toen aan de PVV 9 fractieleden de volgende email ;
“ Tja beste PVV,
zijn jullie wat jullie werkelijk zijn, of zijn jullie net als de rest.
Jullie reactie, of geen reactie, op onderstaande gesprek zal dit voor 100% duidelijk maken.
Ik hoop op het beste, maar ben absoluut niet zeker :
http://www.argusoog.org/jan-de-witwasser-en-de-banken-mafia/
Vriendelijke groet, …..,,,,,,,,,,,, “
Zoals gewoonlijk reageerde er niemand van de PVV behalve degene die mij al eerder terugmailde. En dit was zijn antwoord :
“Excuses waarde heer ………….,,,, maar ik kan en mag helaas niet reageren op onderstaande berichtje. Hopende op uw begrip hiervoor!
Groet, ……….. “
Welnu dat vond ik wel een zeer dubieuze reactie. Maar eigenlijk zegt het ook alles.
Later stuurde ik de PVV nog informative over het ESM akkoord wat er aan stond te komen en wat de volldige financieele afhankelijkheid van Nederland aan de EU voorschrijft. En waarbij de dictatuur van de EU een feit zou zijn.
Zie hieronder een uitleg m.b.t dit onderwerp :
http://www.youtube.com/watch?v=rxMOW94V6xQ&feature=player_embedded
De PVV heeft hierop nooit naar mij gereageerd maar wat veel erger is ik heb ze ook nooit over dit onderwerp in de 2e kamer gehoord. Het was oorverdovend stil in tegenstelling tot de drukte over Griekenland wat t.o.v het ESM akkoord peanuts is.
Het akkoord is ondertussen getekend door Rutte.
Ik kan dan ook niet anders dan stellen dat de PVV een partij is die gebruikt wordt door de gevestigde orde als bliksemafleider naar de bevolking toe om de waarheden die Fortuyn benoemde te kanaliseren , de druk van de ketel te houden, geen 2e “echte” Fortuyn een mogelijkheid geven op te staan, waardoor de elite gewoon door kan gaan waarmee ze bezig is zonder zich werkelijk te hoeven verantwoorden.
Na de moord op Fortuyn is er binnenskamers hard nagedacht binnen de gevestigde orde. Zou er iemand zijn die die kar zou willen trekken. Die persoon werd gevonden. Mark Rutte en Geert Wilders bedachten het en ze kregen het voor mekaar.
Vindt u het eigenlijk niet vreemd dat Wilders vanaf dag 1 zwaar beveiligd werd, terwijl Fortuyn niet in aanmerking kwam?
Neen de PVV is niet meer dan een red flag partij waar iedereen, inclusief mijzelf tot kort geleden, achter aan hobbelde.
Maar ik denk dat het tijd wordt om deze partij in het daglicht te plaatsen waar ze werkelijk thuis hoort, zonder de vinger te wijzen naar een van hun “ leden “.
Afgezien van Geert Wilders dan natuurlijk want die weet overal van.
Dat verklaart ook direct Martien Pennings citaat :
“Net zoals-ie de discussie over de islam eigenlijk altijd uit de weg is gegaan en het heeft gehouden bij verkeerde termen (“kopvodden-tax”) en één redelijk filmpje (“Fitna”). Het merk Wilders is een succes geweest ondánks Wilders. De enorme frustratie bij een groot deel van de bevolking heeft kiezers en sympathisanten naar hem toe gedreven, maar hij heeft gefaald in het uitbuiten van zijn potentie. Knieschoten, tuigdorpen, kopvodden, het weigeren om Ayaan te beschermen in Amerika: dat alles plus zijn onvermogen en onwil om het debat serieus aan te gaan heeft zijn doorbraak naar een flink deel van de middenklasse verhinderd. Wilders had stabiel op zeker 30 zetels kunnen staan. Mijn conclusie: Wilders kan het niet”
Het is net even anders Wilders WIL HET NIETEN MAG HET NIET!
Het is een zeer goed doordacht plan wat ons allen om de tuin heeft geleidt.
We zijn bedrogen door het team Rutte/Wilders en de rest van de kliek natuurlijk.
En zolang er niet werkelijk iemand anders op staat die door gaat wat Fortuyn heeft achtergelaten zal er niets veranderen in Nederland.
Behalve dan, dat we al datgene krijgen waar Penning soms de laatste maanden in steeds sterkere bewoordingen voor heeft gewaarschuwd.
En afgezien van deze problemen staan ons nog veel meer problemen te wachten.
Wellicht daarover later meer.
Vriendelijke groet,
Robbertdeberk, ik heb je bijdrage vanochtend gelezen, maar je hebt me niet kunnen overtuigen. Alhoewel ik er ook nog niet van overtuigd ben dat Wilders geen controled opposition is, moet ik hem, gezien zijn uitspraken en daden vooralsnog het voordeel van de twijfel geven.
In je stukje kom je niet met harde feiten. Het is alleen maar jouw persoonlijke mening. Je lijkt (maar dat komt omdat je het zo vaak aanhaalt) behoorlijk gefrustreerd omdat je van de PVVers geen antwoord krijgt. Dat is zeker niet netjes, noem het maar onbeschoft, maar dat wil nog niet zeggen dat hetgeen je ze geschreven hebt juist zou zijn.
Je zegt dat er van alle punten die de PVV in het gedoogakkoord heeft staan is tot op heden niets verwezenlijkt. Nou, dat is niet verwonderlijk voor een oppositiepartij, zeker voor een partij als de PVV. Hoeveel punten zijn er gerealiseerd van de SP, of van de vroegere CPN? Van de goddeloze splinter SGP zijn meer punten verwezenlijkt. Het lijkt me duidelijk hoe dat komt.
Als ik nu overkom als een PVV aanhanger, moet ik dat even rechtzetten. Wilders komt vanuit de VVD en zal zijn afkomst niet verlochenen, daarom weet ik nog niet of ik vertouwen in hem kan hebben in het geval hij aan de macht komt, ondanks de mooie beloften die hij nu doet. Ook zijn er uitspraken bekend van top-PVVers, waar de honden geen brood van lusten. OK, Wilders is daar niet verantwoordelijk voor, maar toch….
Nee, ik geef Wilders vooralsnog het voordeel van de twijfel. Slechter dan nu kan het (gezien zijn standpunten) niet worden
Je haalt om je mening te versterken ene Martien Pennings aan.
Wie is Martien Pennings? Ik ken hem niet. Ik houd me niet zo bezig met randverschijnselen (maar soms struikel je er helaas over).
Dus maar weer eens zoeken op internet. Pennings blijkt een stukjesschrijver, een columnist zogezegt. Een beetje provocerend schrijvend en daar houd ik wel van (zoals mijn trouwe lezers weten
Ik heb weinig reden om zijn mening als deskundig te betitelen. Wat ook weer niet wil zeggen dat het niet waar zou zijn.
Maar goed, het citaat van Penning kunnen we dus alleen beschouwen als een persoonlijke mening en niet als feit.
Maar het zou inderdaad wel zo kunnen zijn. Gaat het de PVV voor de wind dan komt er steeds weer een GROTE KINK IN DE KABEL en stort het zooitje voor een groot deel in. Genoeg voorbeelden te noemen o.a. de minder minder uitspraak is er eentje van.
@CeesvE
Gaat het de PVV voor de wind dan komt er steeds weer een GROTE KINK IN DE KABEL en stort het zooitje voor een groot deel in. Genoeg voorbeelden te noemen o.a. de minder minder uitspraak is er eentje van.
————————-
Als de waarheid benoemt wordt en het gaat over criminaliteit gerelateerd aan Marokkanen of om de islam valt de hele politiek correcte menigte in katzwijm en is er wekenlang rumoer in het televisie kippenhok hoe vreselijk het toch allemaal is wat er gezegd wordt. Het gaat over de vorm, niet de inhoud, want daar valt niets op af te dingen.
Even een dip door de niet af latende anti PVV propaganda waarvoor er altijd mensen gevoelig zijn. En een paar maanden verder gewoon de grootste virtuele partij van Nederland.
Nu zien we het zelfde weer met de laatste de Graaf toespraak.
Waar weinig op af te dingen viel. O, wat vreselijk, en verder
Een beetje nietszeggend tegen gesputter.
“Helaas is de PVV gecontroleerde oppositie…”
Das gecontroleerde zie ik ook niet zo. Buitengesloten wel.
En beperkt. De intelligentie van Wilders is het plafond van de PVV. En die mag de politieke kunstjes dan wel goed beheersen - wie beheerst zijn vak niet na zoveel jaar? - maar een Einstein is het ook niet. Daarom: een vloek of een zegen?? Voor nu een pleister op de wonde. Maar wie vult dit gat EFFECTIEF? Dat zou wel moeten, anders gaat dit land ten onder. Ik zou Wilders niet kapotschieten,maar wel 70-80% van de andere politici die ik zie. En zoals het nu gaat worden dat er alleen maar meer.
@peter Rissing
Nog een paar jaar in de oppositie zal dan ook de beste oplossing zijn om de PVV meer te stabiliseren om NL dan met kracht en duidelijk argumenten van Brussel los(ser) te maken.
———————-
De PVV bestaat+- 10 jaar en werd in 2010 gedoog partij in het kabinet.
In welk opzicht kan de PVV stabieler worden dan het nu al is?
De mensen van het eerste uur zijn er allemaal nog behalve Hero Brinkman.
Elke personele uitbreiding brengt risico’s met zich mee. Dat zal over een paar jaar niet anders zijn dan nu.
Of is er net een nieuw soort screening en opleiding bij de PVV die later vruchten begint af te werpen dat u weet?
De PVV kan stabieler worden door minder te hoeven investeren in stabiel te blijven.
10 Jaar is kort voor een politieke partij, vooral als er in tegenstelling tot bijvoorbeeld D66 (duidelijk gecreëerd door de clique van justitie) baanbrekend werk gedaan moet worden.
Wat mij nu opvalt, is dat iedereen met zoveel zekerheid weet te vertellen dat Wilders danwel heel erg goed is danwel heel erg slecht. Voor de voorstanders is hij onderhand een halfgod en voor de tegenstanders een nieuwe Hitler.
Ik heb niet voor niets die 3 vragen gesteld.
Waarom is Wilders nog niet door zijn kop geschoten? Volgens Sprx komt dat door de extreme beveiliging. Volgens Kanaloa01 zou dat de pleuris uitbreken in Nederland.
Beide veronderstellingen zijn volgens mij niet juist. We kunnen er zeker van zijn dat Kennedy nog veel extremer beveiligd was dan Wilders nu. ‘Ze’ hadden er ook geen moeite mee om Pim Fortuyn om zeep te helpen, toen het er op leek dat zijn partij de grootste zou worden en hij mogelijk premier. Niet Volkert heeft hem vermoord, maar een scherpschutter die op afstand verstopt zat. Hetzelfde gebeurde met Kennedy, die van 2 kanten geraakt is (te zien op de beelden) Beiden zijn dus geliquideerd in opdracht van hogerhand.
Conclusie moet dus zijn: Wilders is (nog) niet gevaarlijk genoeg voor de gevestigde orde.
Dan is de vraag: Waarom niet.
Robbertdeberk en Dante denken dat het gecontroleerde oppositie is. Anderen weten zeker te menen dat dit niet zo is. Ikzelf zeg steeds dat we Wilders moeten beoordelen op zijn daden. En eerlijk is eerlijk, zijn opvattingen en voorstellen zijn veel socialer dan ook maar het meest sociale besluit van de zittende groep. Dat het tijd is voor veranderingen is overduidelijk.
Wilders moet regeringsverantwoordelijkheid krijgen en pas dan weten we of het wel of geen gecontroleerde oppositie is. Slechter dan kan het in ieder geval niet gaan.
Maar heeft de PVV genoeg capabele en betrouwbare kader?
Ook hier zijn de meningen over verdeeld. Ik weet het niet, ik heb hier geen inzicht in. Ik kan iedereen wel met zekerheid zeggen dat ze al lang volop bezig zijn de PVV te infiltreren om Wilders, als dat nodig mocht zijn, aan de kant te schuiven, zodat het een soort D66 wordt’
Is Wilders en het goede kader hiertegen bestand? Onderkennen ze het probleem tijdig? We zullen het zien.
tjee knip,
ik lees al een heel tijdje mee bij joost, maar dit is een 1e goede en normale reactie die ik van jou lees !
en ik maar denken dat je een trol was….
Ofwel hij heeft z’n leven gebeterd, ofwel hij heeft een gespleten persoonlijkheid.
Gezien zijn handle, houd ik het op het laatste.
Mijn eerdere reacties hebben ook best inhoud hoor Harrynak. Het is alleen vaak tegen de gevestigde mening op dit blog in. Dat vinden sommigen niet zo leuk en weten geen weerwoord te geven of beweren iets waar ze uitsluitend door de kranten en TV vals van op de hoogte worden gehouden. ‘Ze’ moeten me echter niet proberen belachelijk te maken, want dan schop ik keihard terug.
Hij tracht z’n ware troll-identiteit te verhullen door een enkele ‘redelijke’ bijdrage of met slijmerige pogingen tot bondgenootschap, maar de kwade intenties houden de overhand.
Eens een troll, altijd een troll.
Je bent zielig, Machteloze. Vandaar de naam die je gekozen hebt.
Als Wilders de grootste zou worden .
Wie zou dan met hem samen willen gaan?
Ali, als de PVV zo groot zou worden dat ze er niet meer onderuit kunnen dat deze gaat regeren, kruipen al die partijen die nu zo’n grote mond hebben, spontaan in Wilders kont om maar mee te mogen doen. Wat dacht jij nou wat voor belang ze hebben. Alleen hun Eigen belang hoor. Baantjesjagers zijn het en niet anders.
Als er veel nieuw kader moet komen dan hoop ik dat dat Wilders heeft geleerd van de laatste keer, toen er ook zo’n grote uitbreiding nodig was.
Weet je wat-ie toen deed?
De initiatief-rijke mensen laten uitselecteren door zijn personeelschef en daar dan een streep door zetten.
Wilders zal sterke mensen naast zich moeten gaan dulden die hem zo nodig weerwerk kunnen geven.
Tegen de achtergrond van wat ik eerder schreef, zal het vooral bij de PVV gaan om teamgeest.
Een sterke ‘initiatiefnemer’, kan ook een goede ‘middenvelder’ zijn die met een lange pass het team doet scoren.
Als een verdediger of middenvelder een spits denkt te zijn gaat het fout, zie politieke carrière van Brinkman na zijn PVV debuut.
Met intellectueel Bosma ( die zeker het sterke profiel heeft wat jij omschrijft) en Wilders blijft het hopelijk goed gaan want daar heeft hij in de huidige setting een prima adjudant aan, waarbij Bosma (wat minder charismatisch misschien) weinig voor Wilders onder doet.
Knip:
“Conclusie moet dus zijn: Wilders is (nog) niet gevaarlijk genoeg voor de gevestigde orde. Dan is de vraag: Waarom niet.”
Ik denk dat Wilders weliswaar een zeer grote bedreiging is voor de gerenommeerde partijen, maar aan de andere kant beseffen ze donders goed dat hij voor 100% gelijk heeft. Alleen durven ze dat niet te zeggen. Ze laten zogezegd het vuile werk door hem opknappen. En zolang dat werk nog als vuil wordt beschouwd wordt hij gedoogd. Daarna is hij overbodig en moet hij het veld ruimen.
Het is inderdaad jammer dat de PVV in de media volledig genegeerd wordt.
Links(NPO) zegt wel dat ze hem uitnodigen maar dat hij niet wil.
Ik begrijp dat wel van Wilders, want het enige waar ze dan op uit zijn is hem te laten struikelen.
Probleem in NL is dat er geen “rechtse omroepen”meer zijn.Ook de commerciële omroepen laten meestal een links geluid horen.
Als de Tros,Avro,WNL en Powned samen zouden gaan, misschien met Elsevier er nog bij, dan pas kun je het “rechtse geluid ” laten horen.Nog beter als FOX zich hierbij zou aansluiten zodat ze een eigen kanaal hebben.Het is te hopen.
Zo kun je als burger je ook beter laten informeren en daar is iedereen bij gebaat.
Nee Arjope, er zijn juist geen linkse omroepen meer. Alleen nep linkse om het volk zoet en dom te houden. Vroeger waren de VARA en de VPRO links, maar het is toch duidelijk dat ze nu alleen maar in dienst staan van de machthebbers. Je weet toch ook wel dat de ‘grote bazen’ alles in handen hebben. Lees die bekentenis van die duitse journalist nog maar eens terug. Jullie bijten je teveel vast in anti-links, terwijl de rechtse partijen (inclusief de PvdA van de laatste 30 jaar) verantwoordelijk zijn voor dit beleid. Denk toch eens wat breder. Neem het heden met Oekraine en Putin als voorbeeld. Als jullie gaan beseffen dat er geen links meer is in Nederland zal veel meer duidelijk worden.
@Martien Pennings
De initiatief-rijke mensen laten uitselecteren door zijn personeelschef en daar dan een streep door zetten.
Wilders zal sterke mensen naast zich moeten gaan dulden die hem zo nodig weerwerk kunnen geven.
———————
Te initiatiefrijk betekent de PVV gebruiken als makkelijk opstapje om carrière te maken en als het moment daar is de eigen koers varen.
Een te groot ego gaat zijn eigen weg. Kenmerk van eigenzinnigheid.
Het gaat ook niet zozeer om weerwerk is mijn mening, maar om het beleid wat de PVV consequent uit draagt, daar volmondig aan mee te werken.
Eerder werd de PVV als one issue partij weggezet en de oude politiek en de MSM gaf geen cent voor het toekomstperspectief.
Ondertussen is er een volledig programma met beleid voornemens gestaafd door menig onderzoek. Geen geringe prestatie. Daarnaast profileert wilders zich in het buitenland en is gezien zijn bezigheden een politieke veelvraat of zo u wil duizendpoot. Met het PVV kader zit het wel goed ook al kan het altijd op details beter.
@Pieter G.
Misschien had ik er ook nog bij moeten zeggen: je moet niet alleen initiatiefrijke mensen niet schrappen, maar vervolgens ook nog kijken wát voor initiatiefrijke mensen je toelaat.
Wilders heeft tot nog toe een talent getoond om één-achtste-intellectuelen en driekwart-proleten te selecteren.
Daarom noem ik Wilders wel eens “onze kamper”, vanwege dat neusje voor wat op de Roma-manier manier “fout” is.
Roma?: http://bit.ly/1FsqJaf
Om niet-intellectuelen gelijk maar proleten te noemen gaat me te kort door de bocht.
En daar is Kohler weer.
Een intellectueel is iemand die met zijn hoofd werkt (gestudeerd heft. Heeft dus niets met intelligentie te maken, al denken ze zelf meestal van wel) en een proleet is iemand die met zijn handen werkt (zo iemand kan best intelligenter zijn dan bijv. een professor)
Wat er later van het woord Proleet is gemaakt doet niet ter zaken.
(Neerlandicus, verbeter me maar als ik het mis heb.)
hee Kohler geef ik je antwoord ben je in geen velden en wegen meer te bekennen. je lijkt de PVV wel.
Het ANP is alvast een smeercampagne tegen de PVV begonnen.
Machiel de Graaf sprak de wens uit dat moskee-en leeg kwamen te staan.
Het ANP maakte daarvan, dat de PVV alle moskee-en door de overheid wil laten sluiten.
Wat een venijnige verdraaiing van het ANP is dat toch weer. Stuitend. Alsof moslims niet gewoon van hun geloof kunnen vallen. Alsof de PVV er ooit een geheim van gemaakt heeft om zo een ontwikkeling zeer wenselijk te vinden.
Machiel de Graaf citeerde ook de President van Algarije uit een speech van 1974 waarin hij zei:
“One day, millions of men will leave the Southern Hemisphere to go to the Northern Hemisphere. And they will not go there as friends. Because they will go there to conquer it. And they will conquer it with their sons. The wombs of our women will give us victory.”
De MSM weet dat te verdraaien, alsof De Graaf zelf de baarmoeders van moslimvrouwen er uit wil trekken. Terwijl hij enkel een vooraanstaande leider van een islamitisch land citeert in de context van zijn betoog.
De PVV is dus inderdaad de grootste, totdat het ANP zijn leugenachtige smeercampagne heeft opgestart. En het hysterische volk gelooft het direct.
Frank ziet het op DDS iets completer dan ik:
http://www.dagelijksestandaard.nl/2014/11/pvv-wil-liefst-vandaag-nog-alle-moskee-n-sluiten#comment-458858
Door de twitterberichten van De Graaf en Wilders, schieten ze toch in eigen voet. Doen ze altijd als ze de grootste zijn. Dus toch controlled opposition…
Mafketels.
Ja, wonderlijk, altijd en altijd maar weer hetzelfde liedje (je kan er de klok even goed op gelijk zetten als op de oproep tot het gebed), en zo langzamerhand lijkt die oppositie net zo veel controlled als uncontrolled. Zeg maar gewoon ‘trolled’ eigenlijk.
En dat terwijl dit onderwerp zo simpel zou kunnen wezen: de vrijheid van godsdienst = vrijheid van meningsuiting+vereniging en vergadering. Betreft de vrijheid om je eigen geweten te volgen, en dus niet de vrijheid om torens op gebouwen te zetten, luide gebedsoproepen te doen, religieuze kleding te dragen, geweld te prediken en nog zo het een en ander wat gewoon voor de hand ligt, en niet eens onderwerp zou moeten zijn van welke controverse dan ook.
Maar ja, of Wilders c.s. zijn onbeheerste wilden die het niet laten kunnen, of ze zijn dat niet en mogen het niet laten. Slim is in ieder geval anders.
Trolled Opposition..
Daar hou ik het op!
Ach na een paar weken is iedereen aan deze opmerking gewend, zelfs D66, dat niemand het nog opvalt.
PVV als ijsbreker dus
Als je minder islam wilt.
En wie wil dat niet die een beetje van zijn omgeving wil genieten en van zijn hoofd vast op zijn romp houdt zal je ook naar minder Moskeeën streven met een uiteindelijk doel van nul.
Duidelijk toch?
Wie er dus van opkijkt dat het uitgesproken wordt heeft enige cognitieve of semantische problemen.
Oei, Nederland staat internationaal bekent om de algemeen ingeburgerde tolerantie en vrijheid van godsdienst dan wel vrijheid van mening wat hetzelfde is en daarom zou het eerste gewoon geschrapt kunnen worden maar dat terzijde.
Maar goed, dan moet ook gelden: geen tolerantie voor intolerantie anders werkt het niet. En laat de islam nou de ultieme vorm van intolerantie te zijn en te prediken.
Gewoon een logische knuppel in de oude ingeslapen hoenderhok.
Iemand moet het doen, anders gebeurd er in dit land helemaal niets en lopen we allemaal over een tijd je als kip zonder kop.
Klaar om geslacht te worden.
De PVV is de grootste omdat eerlijkheid het langst duurt.
Gezonde politieke standpunten en de effectiviteit daarvan (jawel) staan voorop. Het gaat niet om de poppetjes, de partij-dynamiek of de strategie, dat is allemaal niet onbelangrijk, maar van een andere orde.
Het gaat al helemaal niet om de kortzichtige meningen van al die tegenstanders die zo’n breed podium hebben in de msm, maar ook hierboven flink actief zijn. In een door links totaal verziekt land zijn gezonde politieke standpunten het enige medicijn, al komt het voor veel patiënten een beetje als een schok.
Bij het meten van politieke partijgrootte wordt al te gemakkelijk vergeten dat er een substantieel aantal niet-stemmers is, dus mensen die met het politieke systeem niets te maken willen hebben.
Wie stemt, stemt toe.
Joost,
Wanneer ga je het verbindingsstreepje tussen massa en immigratie weer invoeren?